Collection: Under $1

48 products
  • Jelly Whale Gummy - Individually Wrapped (One 0.4oz Gummy)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lucas Muecas Chamoy
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jelly Bumblebee Gummy- Individually Wrapped (One 0.5oz Gummy)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jelly Unicorn Gummy - Individually Wrapped (One 0.4oz Gummy)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lucas Gusano Tamarind 1.26oz
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jelly Ladybug Gummy- Individually Wrapped (One 0.6oz Gummy)
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Poop Emoji Gummy - Individually Wrapped (One 0.6oz Gummy)
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jolly Rancher Filled Chewy Pop (One)
    Regular price
    $0.35
    Sale price
    $0.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chick Gummy - Individually Wrapped (One 0.4oz Gummy)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rocket Ship Gummy - Individually Wrapped (One 0.3oz Gummy)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jelly Strawberry Gummy - Individually Wrapped (One 0.3oz Gummy)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jelly Watermelon Gummy - Individually Wrapped (One 0.3oz Gummy)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lion Face Gummy - Individually Wrapped (One 0.5oz Gummy)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jelly Blue Egg Gummy - Individually Wrapped (One 0.5oz Gummy)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Laugh Emoji Gummy - Individually Wrapped (One 0.7oz Gummy)
    Regular price
    $0.75
    Sale price
    $0.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jelly Smiley Star Gummy - Individually Wrapped (One 0.4oz Gummy)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out